Siteye Kaydol

Blackjack hileleri nelerdir | Nasıl hile yapılır ve kazanılır

Blackjack Hileleri

Blackjack oyun mantığı genellikle şans faktörünün etkili olduğu bir oyundur ancak bazı oyuncular oyunda kart sayarak şans faktörünü daha aza indirerek olasılıkları daha ön plana çıkarmaktadır. Öncelikle her oyunda hile yapılabilir. Bu kural blackjack oyuna has bir özellik değildir ya da blackjack de kesinlikle hile yapılmaz denilemez. Bir örnekler açıklamak gerekirse bir masada daha önceden hazılanmış bir deste ile bir oyun oynanırsa oyun hile ile kazanılabilir. Ancak bu durum sadece gazinolarda veya kumarhanelerde rastlanılmaktadır. Çünkü kağıtların daha önceden belirli bir sıraya göre dizilmesi gerekmektedir. Bu tarz durumların önüne geçmek çok basittir. Kartlar oyuncuların gözleri önünde karıştırılırsa bu tarz bir hile durumu ortadan kalkmaktadır. Blackjack hileleri yapmak pek te kolay değildir zaten. Ancak yeni dönemde gazino oyunlarının internet ortamına geçmesi ile hile ortadan kalkmıştır.
Herşey daha açık bir şekilde gözler önüne serilmiştir. Ancak bu tarz bir durumun dışında birçok kumarhane de kağıt saymak da hile olarak sayılmaktadır. Oyunun temelinde bulunan şans faktörü kağıtların sayılması ile ortadan kaldırılmamakla birlikte daha aza indirilmektedir. Bir dönemlerde birçok kumarhanede kağıt saymakta becerikli olan insanlar oyunlar oynamışlardır. Ancak fark edildikleri taktirde birçoğunun kazancı elinden alınmış ve kumarhanelerden çıkarılmışlardır. Bu tarz oyuncular ise online bahis sitelerinde daha rahat hareket imkanı bulmuşlar ve gönüllerince oyun oynamışlardır.
blackjack hileleri neler
blackjack hileleri neler

Blackjack de Kağıt Sayma

Blackjack oyununda kağıt sayarak oynamak herkesin başarabileceği ve kesin sonuçları olan bir durum değildir. Bu durum sadece oyunun kazanma şansını artırmaktadır. Oyunda hiç bir zaman yüzde yüz olasılık söz konusu değildir.Ancak düzgün bir kağıt sayma taktiği ile olasılık çok yükseltilebilir. Oyunda standart iskambil kağıtları bulunmaktadır. Öncelikle bilinmesi gereken iskambil kağıtlarının değerleridir. Bu kağıtlardan numaralı olanlar kendi üzerinde yazan numara paralel değerleri taşımaktadır. Kız, papaz ve joker ise sayı değeri olarak 10 değerini almaktadır. As ise 11 veya 1 değerini almaktadır. (As ilk 2 kağıtta geldiğinde 11 değerini alır ancak sonraki kağıt seçiminde elde ki sayı değeri 16 ve üzeri ise 1 değerini alır.)  Bazı kişiler kağıt sayarken artı ve eksi taktiğini kullanır. Bazıları ise çıkan kağıtları aklında tutmaktadır. Ancak kağıtların akılda tutulma durumu daha pozitif sonuçlar vermektedir.
Oyuncu çıkan kağıtları aklında tutmalıdır. Sonrasında kağıt çekicek ise yerde hangi kağıtların çıktığına bakarak bir dahaki sayının büyük mü yoksa küçük mü olduğuna dair bir basit oran verilmelidir. Diğer oyuncuların ve kasanında kartı yerde olduğu için çekilecek kağıdın durumu için belirli oranlar belirlenmektedir. Oyuncular bu sayede oyundaki kazanma şanslarını artırmaktadır. Başarılı bir kağıt sayma yapılabilmesi için matematik ile yakın bir bağın bulunulması gerekir. Blackjack oyna ve öğren. Oyun kısa bir sürede oynanması sebebi ile de kararların hızlı verilmesi gerekir. Bu da oyunda kağıt saymanın hızlı bir şekilde yapılmasını gerektirir. Hızlı bir kağıt sayma yeteneğine sahip olunabilmesi için birçok defa tekrar edilmesi gerekir. Bu da ancak oyun öncesinde hız kazanma amaçlı denemeler ile sağlanabilir. Ayrıca hemen güvenilir blackjack sitelerine https://tr.turk-blackjack.com/blackjack/siteler/  buradan ulaşıp hızlıca blackjack oynanabilir.